Home » 2016 » październik

Monthly Archives: październik 2016

Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 13 października br. nasi uczniowie pod kierunkiem Pani A. Dąbrowy i D. Staweckiej przygotowali koncert życzeń dla nauczycieli i pracowników naszej szkoły z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie wykonali utwory znanych wokalistów oraz specjalne życzenia za trud, poświęcenie, za uśmiech… DZIĘKUJEMY! To słowa, które zadedykowali wychowankowie swoim nauczycielom w dniu ich święta. Na zakończenie wszyscy pracownicy otrzymali słodki upominek.

„Wykształcenie to dobro, którego nikt nie jest w stanie nas pozbawić…”
słowa  J.  Menandera, 7 października br. przywitały gości na uroczyste ślubowanie klas pierwszych w Naszej Szkole.

W ceremonii ślubowania uczestniczyli goście:  Elżbieta Szymańska Dyrektor Poradni Psychologiczno Pedagogicznej, Pani Anita Gołosz Przewodnicząca Rady Powiatu, Pani Jadwiga Kopycka,  Szanowni Rodzice, Grono Pedagogiczne oraz Nasi Uczniowie.

W miłej, serdecznej atmosferze uczniowie z klas starszych pod kierunkiem wychowawców klas pierwszych Pani Doroty Herki, Izabeli Koniarczyk, Krystyny Majewskiej,
Edyty Parszewskiej Biber przygotowali program artystyczny oraz poczęstunek.

Dyrektor Sławomir Drabik przywitał gości  i  skierował słowa do uczniów. Młodzież klas pierwszych wygłosiła słowa  przysięgi, zobowiązująca do godnego reprezentowania szkoły.