Home » 2016 » listopad

Monthly Archives: listopad 2016

EWAKUACJA

29 listopada w  ramach profilaktyki przeciwpożarowej w uzgodnieniu z Ochotniczą Strażą Pożarną z Szydłowca przeprowadzono próbną ewakuację uczniów i pracowników z budynku Centrum. Ewakuowano 152 osoby: uczniów, nauczycieli oraz pracowników obsługi i administracji CKZiU. Młodzież z klasy I ZSZ pod opieką nauczyciela edukacji dla bezpieczeństwa przygotowała scenkę przedstawiającą zasłabnięcie ucznia.  Jednostka straży pożarnej skontrolowała pomieszczenia  i ugasiła domniemane źródło pożaru oraz ewakuowała domniemanych poszkodowanych. Po odwołaniu alarmu przez  dyrektora Sławomira Drabika młodzież i pracownicy wrócili bezpiecznie do szkoły. Celem ewakuacji było przeszkolenie młodzieży i pracowników placówki jak zachować się w sytuacjach kryzysowych wymagających prawdziwej i natychmiastowej  reakcji. Dyrektor szkoły składa podziękowania dla OSP w Szydłowcu za efektywne przeprowadzenie ćwiczeń.

ZABAWA ANDRZEJKOWA

25 listopada jak co roku w Naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Główną atrakcją  były wróżby andrzejkowe w wykonaniu wróżek. Były przepowiednie, wróżono z kubeczków, losowano z serduszek imiona sympatii.  Główną atrakcją wieczoru była dyskoteka, na którą młodzież sama przygotowała sobie muzykę.

98 Rocznica Odzyskania Niepodległości

1o listopada pani Izabela Koniarczyk i Małgorzata Tomczyk przygotowały młodzież Naszej Szkoły do akademii z okazji 98 Rocznicy Odzyskania Niepodległości.

11 listopada uczniowie wraz z nauczycielami szkoły  wzięli udział w  uroczystościach za poległych w obronie ojczyzny z wdzięczności za możliwość życia w WOLNEJ POLSCE ku czci pamięci delegacja uczniów złożyła kwiaty pod pomnikiem Józefa Piłsudskiego.