Home » 2016 » grudzień

Monthly Archives: grudzień 2016

Szkolna wigilia 2016

Czas Bożego Narodzenia w tradycji polskiej to okres niezwykły.

Uczniowie naszej Placówki tradycyjnie jak co roku usiedli razem do szkolnego, wigilijnego stołu. Spotkanie to miało miejsce 22 grudnia, wtedy to dzieliliśmy się opłatkiem, jedliśmy przygotowane przez rodziców uczniów i nauczycieli potrawy, śpiewaliśmy kolędy. Były to chwile radosne, pełne wzruszeń i dobrych życzeń na nadchodzący Nowy Rok.

Uczniowie wraz z dyrektorem, nauczycielami oraz pracownikami szkoły
składają wzajemnie życzenia Bożonarodzeniowe

Życząc Wszystkim gościom odwiedzającym naszą stronę
wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferze,
samych szczęśliwych dni w nadchodzącym Nowym 2017 Roku
oraz szampańskiej zabawy sylwestrowej

Jasełka 2016

W dniu 21.12.2016r. w Naszej Szkole odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe. Jest to szczególna uroczystość, która dostarcza wielu wrażeń i wzruszeń. W tym roku szkolnym przygotowała je młodzież pod kierunkiem Anny Wiśniewskiej i Doroty Herki.

W cieniu choinki pojawiły się biblijne postacie związane z przyjściem Boga na świat – anioły, diabły, posterze, królowie i Święta Rodzina z Dzieciątkiem w Szopce Betlejemskiej.

Przedstawienie uświetnili – ksiądz wikary Andrzej Kania, pan Starosta Włodzimierz Górlicki, przewodnicząca Rady Powiatu pani Anita Gołosz ,  Naczelnik Wydziału Edukacji Kultury i Sportu pani Joanna Strzelecka oraz przedstawiciele Rady Powiatu i Gminy.

Kiermasz Boże Narodzenie 2017

W ostatnim przedświątecznym tygodniu odbył się już kolejny  kiermasz bożonarodzeniowy, w którym uczestniczyła Nasza Szkoła. Aby tradycji stało się zadość, nie mogło zabraknąć na nim również rękodzieł naszych uczniów, którzy  na zajęciach z plastyki, techniki i cukiernictwa robili bombki, choinki, stroiki, piekli
i dekorowali pierniki.

Bogata galeria zdjęć mówi sama za siebie!

Turniej mikołajkowy

Mikołajki

6 grudnia Naszą Szkołę odwiedził Św. Mikołaj, młodzież była grzeczna i została obdarowana prezentami i zaproszona do kina  na film pt. ” Fantastyczne zwierzaki i jak je znaleźć″. Ponadto  Mikołaj obiecał uczniom, że odwiedzi ich za rok.