Home » 2017 » marzec

Monthly Archives: marzec 2017

Pierwszy Dzień Wiosny

21 marca została zorganizowana wycieczka do Muzeum Orła Białego w Skarżysku Kamiennej. Młodzież pod opieką nauczycieli obejrzała jedną z największych kolekcji militariów pod gołym niebem w Polsce. Największym zainteresowaniem uczniów były czołgi i samoloty, do  których młodzież mogła wejść i obejrzeć je od środka.

Celem wycieczki było przekazanie wiedzy o dziejach regionu i jego znaczącego wkładu w historię Polski

Wyjazd do Muzeum Hutnictwa i Przemysłu Maszynowego w Chlewiskach

15 marca nauczyciel wychowania fizycznego Łukasz Gnat została zorganizował wycieczkę do Muzeum Muzeum Hutnictwa i Przemysłu Maszynowego w Chlewiskach. Młodzież mogła podziwiać wystawę motoryzacyjną w ramach, której prezentowane są samochody i motocykle przedwojenne jak i powojenne.

Dzień Kobiet

8 marca w Naszej Szkole młodzież męska pod kierunkiem  pań: A. Adamczyk, E. Parszewska Biber , D. Stawecka, M. Smolarski przygotowali  akademię połączoną z występem  przez naszych chłopaków. Po występie chłopcy wręczyli wszystkim Naszym Kochanym  Kobietkom marcowego święta  różę i słodki  upominek.