Home » 2017 » październik

Monthly Archives: październik 2017

Wycieczka do Sandomierza

17 października  młodzież Naszej Szkoły miała wyjazd do Sandomierza. Podczas spaceru po Sandomierzu uczniowie maszerowali szlakiem filmowego Ojca Mateusza. Uwagę zwiedzających przyciągnął rejs statkiem po Wiśle.

Następnie młodzież udała się na Rynek gdzie mogła zrobić zdjęcia filmowymi aktorami.

„Całe życie jest szkołą…”
słowa  J.A. Komeńskiego, 12 października br. przywitały gości na uroczyste ślubowanie klas pierwszych w Naszej Szkole.

W ceremonii ślubowania uczestniczyli goście:  Pani Joanna Strzelecka Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia, Kultury i Sportu, Pan Włodzimierz Górlicki Starosta Powiatu Szydłowieckiego, Pan Adam Włoskiewicz Wicestarosta Powiatu Szydłowieckiego, Pani Jadwiga Kopycka,  Rodzice, Grono Pedagogiczne oraz Nasi Uczniowie.

W miłej, serdecznej atmosferze uczniowie z klas starszych pod kierunkiem wychowawców klas pierwszych pani Anny Adamczyk, Teresy Mrozowskiej,  Edyty Parszewskiej Biber, Agnieszki Sztachery przygotowali program artystyczny z okazji  Dnia Nauczyciela. Młodzież na ręce wszystkich pedagogów złożyli serdeczne życzenia niegasnącej pasji kształcenia, wytrwałości i cierpliwości, a także sił w codziennej pracy.

Dyrektor Sławomir Drabik przywitał gości  i  skierował słowa do uczniów. Młodzież klas pierwszych wygłosiła słowa  przysięgi, zobowiązująca do godnego reprezentowania szkoły.