Home » 2018 » październik

Monthly Archives: październik 2018

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to szczególne święto wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty. 12 października 2018 r. odbyła się w naszej szkole akademia z tej okazji. Akademię przygotowały wraz z uczniami panie Dorota Herka, Anna Adamczyk, Edyta Parszewska- Biber i Anna Dąbrowa. Uroczystość przebiegała w miłej i radosnej atmosferze. Na zakończenie uczniowie złożyli życzenia wszystkim pracownikom naszej szkoły.

Święto Pieczonego Ziemniaka

Uczniowie naszej szkoły zaproszeni zostali przez Dyrekcję Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Radomiu na „Święto pieczonego ziemniaka”, które odbyło się 8 października w Muzeum Wsi Radomskiej. organizatorami wycieczki byli nauczyciele: Łukasz Gnat, Agnieszka Sztachera i Marcin Dąbrowa.  Dla uczestników zorganizowano wiele atrakcji m.in lekcje muzealne, konkursy, zabawy. Ponadto wraz z przewodnikami zwiedzaliśmy muzeum. Na zakończenie czekał nas poczęstunek. Mogliśmy spróbować chleba ze smalcem, kapuśniaczku, a na koniec braliśmy udział w najważniejszym wydarzeniu- pieczeniu ziemniaków.