Home » 2021 » październik

Monthly Archives: październik 2021

Szkolenie cukiernicze

W dniu 21 października pani Agnieszka Sasal zorganizowała szkolenia dla uczniów  szkoły branżowej kucharz szkolenie cukierniczym w ramach projektu „Zintegrowany rozwój szkolnictwa zawodowego” realizowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego przy udziale Agencji Rozwoju Mazowsza S.A.
 Trenerem szkolenia był Pan Tomasza Ptak, który  przygotował z uczniami  blok czekoladowy, kruche babeczki w kilku odsłonach – z musem truskawkowym, jabłkowym i owocami leśnymi. Młodzież po zakończonym szkoleniu otrzymała zaświadczenia z kursu o ukończeniu warsztatów cukierniczych.

Odwiedziny Dominika Furmana

4 października odwiedził naszą szkołę Dominik Furman – piłkarz, obecnie zawodnik Wisły Płock i patron nowo otwartej w Szydłowcu szkółki piłkarskiej. – Furman Football Academy.

Dziękujemy za tę wizytę, uczniowie bawili się wyśmienicie!