Home » Aktualności » 96 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

96 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

11 listopada obchodziliśmy   96 rocznicę odzyskania Niepodległości. Uroczystości rozpoczęły się mszą, przedstawicielami naszej szkoły byli uczniowie Beata Winiarska, Daniel Klusek oraz Katarzyna Głogowska  wraz z nauczycielami Krystyną Majewską i Izabelą Koniarczyk. Delegacja szkoły po mszy odprawionej w szydłowieckiej farze udała się na skwer im. Marszałka Józefa  Piłsudskiego w celu  złożenia wiązanki.

13 listopada w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Święta Niepodległości przygotowana przez nauczycieli: Izabelę Koniarczyk i Krystynę Majewską. Młodzież z naszych szkół wystąpiła z przygotowanym montażem słowno-muzycznym. Akcentem kończącym akademię było rozdanie kotylionów przygotowanych przez Agnieszkę Sasal wraz z uczniami.