Home » Aktualności » 96 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

96 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI


11 listopada obchodziliśmy   96 rocznicę odzyskania Niepodległości. Uroczystości rozpoczęły się mszą, przedstawicielami naszej szkoły byli uczniowie Beata Winiarska, Daniel Klusek oraz Katarzyna Głogowska  wraz z nauczycielami Krystyną Majewską i Izabelą Koniarczyk. Delegacja szkoły po mszy odprawionej w szydłowieckiej farze udała się na skwer im. Marszałka Józefa  Piłsudskiego w celu  złożenia wiązanki.

13 listopada w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Święta Niepodległości przygotowana przez nauczycieli: Izabelę Koniarczyk i Krystynę Majewską. Młodzież z naszych szkół wystąpiła z przygotowanym montażem słowno-muzycznym. Akcentem kończącym akademię było rozdanie kotylionów przygotowanych przez Agnieszkę Sasal wraz z uczniami.

 

« 1 z 3 »
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs