Home » Aktualności » Dni otwarte w CKZiU

Dni otwarte w CKZiU

07 maja 2013 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Szydłowcu rozpoczął się cykl dni otwartych.

Centrum zaprezentowało ofertę kształcenia specjalnego dla  uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, znacznym i umiarkowanym oraz sprężeniami.

Na zaproszenie dyrektora Sławomira Drabika przybyli uczniowie kończący gimnazjum z terenu Powiatu szydłowieckiego i Wierzbicy wraz z rodzicami i opiekunami, p[pedagogami i psychologami oraz Starosta szydłowiecki Włodzimierz Górlicki i dyrektor Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Szydłowcu Elżbietą Szymańską.

Uczniowie i rodzice po zapoznaniu się z ofertą kształcenia mieli przyjemność zwiedzić wszystkie pracownie, sale dydaktyczne, pracownie zajęć praktycznych.

Następnie odbyła się krótka pogadanka w kwestii oferowanych kierunków kształcenia i wyboru nauki przez uczniów w określonym zawodzie oraz poczęstunek , po którym Pan Dyrektor podziękował za przybycie na spotkanie.

Wszyscy gimnazjaliści otrzymali małe upominki.

DSCF6220 DSCF6204