Home » Aktualności » ZAPROSZENIE NA DZIEŃ OTWARTY SZKÓŁ SPECJALNYCH

ZAPROSZENIE NA DZIEŃ OTWARTY SZKÓŁ SPECJALNYCH

Dzień 9 maja 2014 roku (piątek) będzie DNIEM OTWARTYM w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Szydłowcu. W godzinach od 10.00 do 15.00 wszyscy zainteresowani będą mogli przyjść do naszego centrum i bliżej przyjrzeć się temu, jak funkcjonuje nasza placówka.

Głównym punktem Dnia Otwartego będzie zaprezentowanie oferty kształcenia specjalnego, jaką przygotowaliśmy na rok szkolny 2014/2015.  Jest ona skierowana do absolwentów gimnazjów i szkół podstawowych z  orzeczeniem o niepełnosprawności intelektualnej w stopniu lekkim, znacznym i umiarkowanym oraz ze sprzężeniami. Istotnym elementem Dnia Otwartego będzie możliwość obejrzenia wszystkich pracowni i sal dydaktycznych oraz szansa na rozmowę z naszą wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną. Postaramy się także umilić Państwu czas spędzony w naszym centrum poczęstunkiem przygotowanym przez uczniów z klas gastronomicznych oraz drobnymi upominkami.

Jesteśmy pełni nadziei, iż wizyta w naszym Centrum ułatwi Państwu decyzję o kolejnym etapie edukacji Waszego dziecka.

Serdecznie zapraszamy uczniów, rodziców oraz osoby zainteresowane ofertą naszej placówki.

Dyrekcja, Kadra Pedagogiczna oraz uczniowie CKZiU.