Home » Aktualności » EGZAMINY SPAWALNICZE

EGZAMINY SPAWALNICZE

16 czerwca 2015r.  w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego odbyły się egzaminy na spawacza  dla grupy uczniów klasy III stolarskiej ZS im. KOP, którzy odbywają zajęcia  praktyczne w naszym  centrum. Egzamin odbył się pod nadzorem egzaminatora z Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach i zakończył się wynikiem pozytywnym dzięki czemu nasi uczniowie zdobyli dodatkowe  uprawnienia spawalnicze w metodzie MAG, które będą potwierdzone otrzymaniem certyfikatu i książeczki spawacza na kraje Unii Europejskiej.

Dyrektor i pracownicy CKZiU serdecznie wszystkim gratulują zdobycia nowych kwalifikacji i życzą powodzenia na dalszej drodze edukacyjnej i zawodowej.