Home » Aktualności » III Wiosenne Potyczki w CKZiU zakończone sukcesem!!!

III Wiosenne Potyczki w CKZiU zakończone sukcesem!!!

26 kwietnia w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Szydłowcu odbyły się III Wiosenne Potyczki, a tym samym Dzień Otwarty Szkoły.

Efektem naszej akcji było zdobycie przez uczniów wiedzy ekologicznej i umiejętności sportowych podczas tego turnieju, a także zapoznanie przybyłych gości z ofertą naszej placówki.

Konkursy „Zdrowo-sportowo” odbywały się zgodnie z zasadą rywalizacji fair-play i promowały zdrowy styl życia. Następnie uczniowie wykazali się wiedzą w konkursach ekologicznych m. in. rymowali o segregacji odpadów, przyrządzali zdrowe sałatki, tworzyli mini ogrody i projektowali makiety. Wszystkie konkursy odbywały się w nowo wyremontowanych salach i pracowniach.

Wszyscy uczestnicy szkolnego turnieju otrzymali nagrody i dobrze się bawili.

Dziękujemy sponsorom i sympatykom naszej placówki za hojność i wsparcie finansowe naszych działań.

Pragniemy również serdecznie podziękować gościom: dzieciom, rodzicom i opiekunom przybyłym na Dzień Otwarty Szkoły.

Zapraszamy uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych do jedynej w powiecie szydłowieckim placówki oferującej kształcenie w:

Publicznej Szkole Podstawowej Specjalnej,

Publicznej Branżowej Szkole Specjalnej I stopnia,

Publicznej Szkole Specjalnej Przysposabiającej do Pracy.

Z pełną ofertą kształcenia można zapoznać się w siedzibie placówki

ul. T. Kościuszki 39 tel./fax. (48) 617 13 11

na stronie internetowej: www.ckziu-szydlowiec.edu.pl na portalu społecznościowym Facebook: https://www.facebook.com/CKZiU.Szydlowiec/about/?ref=page_internal

i Nasz Szydłowiec oraz w Wydziale Edukacji, Zdrowia, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego.

Dyrektor Sławomir Drabik składa serdeczne podziękowania nauczycielom i pracownikom, którzy byli zaangażowani w przygotowanie III Wiosennych Potyczek oraz Dnia Otwartego Szkoły.