Home » Aktualności » Jasełka 2015

Jasełka 2015

Jasełka Bożonarodzeniowe to szczególna uroczystość w Naszej szkole. Jest ona inna niż pozostałe, dostarcza wielu wrażeń i wzruszeń. W tym roku szkolnym przygotowała je młodzież pod kierunkiem Anny Wiśniewskiej i Doroty Herki. W cieniu choinki pojawiły się biblijne postacie związane z przyjściem Boga na świat – anioły, diabły, posterze, królowie i Święta Rodzina z Dzieciątkiem w Szopce Betlejemskiej.

Przedstawienie uświetnili – ksiądz dziekan Adam Radzimirski, pan Starosta Włodzimierz Górlicki, przewodnicząca Rady Powiatu pani Anita Gołosz oraz  Naczelnik Wydziału Edukacji Kultury i Sportu pani Joanna Strzelecka.