Home » Aktualności » Jasełka 2017

Jasełka 2017

W dniu 21.12.2017r. w Naszej Szkole odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe. Jest to szczególna uroczystość, która dostarcza wielu wrażeń i wzruszeń. W tym roku szkolnym przygotowała je młodzież pod kierunkiem Anny Wiśniewskiej, Doroty Herki i Marleny Ludew.

W cieniu choinki pojawiły się biblijne postacie związane z przyjściem Boga na świat – Anioły, Diabły, Pasterze, Królowie i Święta Rodzina z Dzieciątkiem w Szopce Betlejemskiej.

Przedstawienie uświetnili – ksiądz dziekan Adam Radzimirski, pan Starosta Włodzimierz Górlicki, przewodnicząca Rady Powiatu pani Anita Gołosz ,  Naczelnik Wydziału Edukacji Kultury i Sportu pani Joanna Strzelecka oraz przedstawiciele Rady Powiatu i Gminy.