Home » Aktualności » KIERMASZ WIELKANOCNY

KIERMASZ WIELKANOCNY

W Niedzielę Palmową Nasza szkoła wzięła udział  w czternastym Kiermaszu Wielkanocnym. Głównym organizatorem tego wydarzenia był Urząd Miejski w Szydłowcu. Młodzież naszej szkoły bardzo chętnie wykonywała rękodzieła świąteczne, które miały bardzo duże zainteresowanie. Chętnych do zrobienia świątecznych zakupów  na naszym stoisku nie brakowało. Zainteresowani mogli zaopatrzyć się w wielkanocne upominki, pamiątki, smaczne jedzenie oraz piękne wielkanocne palmy. Uczniowie pod kierunkiem pani A. Dąbrowy przygotowali palmę do konkursu  na Najładniejszą Palmę Wielkanocną w kategorii Palma Tradycyjna i dostaliśmy wyróżnienie.

Palmy poświęcił ksiądz , biskup pomocniczy Diecezji Radomskiej Piotr Turzyński. Wśród goszczących tu włodarzy byli m.in. europoseł Zbigniew Kuźmiuk oraz Zbigniew Gołąbek, radny sejmiku województwa mazowieckiego.

Wszystkim tym, którzy wsparli Naszą Szkołę  serdecznie dziękujemy.