Home » Aktualności » Kurs prawa jazdy

Kurs prawa jazdy

Od maja bieżącego roku Powiat Szydłowiecki poprzez swoją jednostkę organizacyjną Centrum kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Szydłowcu rozpoczyna kolejny projekt finansowany ze środków Programu  Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytet IX Działanie 9.5.

Celem projektu jest zwiększenie poziomu edukacji oraz podniesienie świadomości nt. możliwości edukacyjnych młodzieży zamieszkującej Powiat Szydłowiecki.

Projekt skierowany jest do 18 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych: Zespołu Szkół Ogólnokształcących  im. H. Sienkiewicza oraz Zespołu Szkół im. Korpusu Ochrony Pogranicza. Uczestniczy projektu będą uczestniczyć w zajęciach  teoretycznych
i praktycznych  przygotowujących do egzaminu na prawo jazdy Kat. B. Ponadto każdy będzie uczestniczył dodatkowo w szkoleniu z udzielania pierwszej pomocy poszkodowanym, oraz w warsztatach z zasad równości szans kobiet i mężczyzn.

Projekt zapewnia także bezpłatne badania lekarskie, ubezpieczenie KL i NNW, profesjonalnego instruktora, odpowiednie podręczniki niezbędne do nauki, materiały biurowe oraz poczęstunek.  Wsparcie w ramach projektu jest całkowicie bezpłatne.

Konkurs ofert na prowadzenie szkolenia

Wzór oferty