Home » Aktualności » KWALIFIKACJE SPAWALNICZE W CKZiU

KWALIFIKACJE SPAWALNICZE W CKZiU

Dnia 10 czerwca grupa uczniów z ZS im. KOP z klasy stolarskiej, w ramach zajęć praktycznych odbywanych w CKZiU przystąpiła do egzaminów państwowych na kursie spawacza w metodzie MAG.
Absolwenci szkoły branżowej uzyskają uprawnienia do wykonywania dwóch zawodów.
Dzięki temu, że CKZiU jest też ośrodkiem egzaminacyjnym dla spawaczy proces kształcenia może przebiegać w komfortowych dla uczniów warunkach.
Wszyscy zdający pomyślnie zdali zarówno część teoretyczną jak i praktyczną i otrzymali wystawione przez Instytut Spawalnictwa – Łukasiewicz w Gliwicach certyfikaty i książeczki spawacza, uprawniające do podjęcia pracy nie tylko na rynku krajowym, ale także europejskim.
Wszystkim zdającym gratulujemy i życzymy powodzenia przed zbliżającym się egzaminem dla stolarzy.
DROGI ÓSMOKLASISTO!
Chcesz zdobyć atrakcyjne zawody? Zapraszamy do nas! Jedna szkoła, wiele możliwości !
Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba i w budynku Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „REDMI NOTE 8T AI QUAD CAMERA”