Home » Aktualności » Ogłaszamy rekrutację na praktyki zagraniczne w ramach projektu „Zagraniczne praktyki szansą na rozwój”.

Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości oraz Dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Szydłowcu i Dyrektor Zespołu Szkół im. Korpusu Ochrony Pogranicza w Szydłowcu informuje uczniów kształcących się w Publicznej Branżowej Szkole I stopnia w zawodzie stolarz o możliwości skorzystania z projektu „Zagraniczne praktyki szansą na rozwój” – w całości finansowany w ramach programu Unii Europejskiej  Erasmus +.

Praktyki odbędą się w terminie od 26.06.2023 r. do 07.07.2023 r.

W ramach tego projektu KSWP w partnerstwie z CKZiU i ZS im. KOP otrzymała dofinansowanie na realizację zagranicznych praktyk zawodowych.

Warunkiem ubiegania się o udział w projekcie jest złożenie poprawnie wypełnionego formularza rekrutacyjnego w sekretariacie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Szydłowcu oraz sekretariacie Zespołu Szkół im. Korpusu Ochrony Pogranicza w Szydłowcu w terminie do 16 stycznia 2023 r.

Pliki do pobrania: regulamin rekrutacji, informacja o rekrutacji, formularz zgłoszeniowy.