Home » Aktualności » Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

4 września 2017 o godz. 10.00 w  uroczyście powitaliśmy nowy rok szkolny 2017/2018. Uroczysta inauguracja na auli była niezwykle podniosłym przeżyciem, Pan Dyrektor Sławomir Drabik oficjalnie  przywitał uczniów życząc im wielu sukcesów, uczniom klas pierwszych przedstawił wychowawców.

• klasa I Szkoły  Branżowej I Stopnia ( kucharz,  stolarz) – wychowawca Anna Adamczyk,
  • klasa I Szkoły Przysposabiającej do Pracy – wychowawca Edyta Parszewska Biber,
  • klasa 5,6,7  Szkoły Podstawowej – wychowawca Teresa Mrozowska
  • klasa 7 Szkoły Podstawowej- wychowawca  Agnieszka Sztachera

Swoją obecnością zaszczycili nas Pan Starosta Włodzimierz Górlicki, Pani Naczelnik  Wydziału  Edukacji,  Zdrowia,   Kultury i  Sportu Joanna  Strzelecka oraz  rodzice

Wszyscy powitaliśmy nowych uczniów i nowy rok szkolny, uczniowie z zadowoleniem i utęsknieniem spotkali się z nauczycielami oraz koleżankami i kolegami.