Home » Aktualności » Ślubowanie klas pierwszych

„Całe życie jest szkołą…”
słowa  J.A. Komeńskiego, 12 października br. przywitały gości na uroczyste ślubowanie klas pierwszych w Naszej Szkole.

W ceremonii ślubowania uczestniczyli goście:  Pani Joanna Strzelecka Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia, Kultury i Sportu, Pan Włodzimierz Górlicki Starosta Powiatu Szydłowieckiego, Pan Adam Włoskiewicz Wicestarosta Powiatu Szydłowieckiego, Pani Jadwiga Kopycka,  Rodzice, Grono Pedagogiczne oraz Nasi Uczniowie.

W miłej, serdecznej atmosferze uczniowie z klas starszych pod kierunkiem wychowawców klas pierwszych pani Anny Adamczyk, Teresy Mrozowskiej,  Edyty Parszewskiej Biber, Agnieszki Sztachery przygotowali program artystyczny z okazji  Dnia Nauczyciela. Młodzież na ręce wszystkich pedagogów złożyli serdeczne życzenia niegasnącej pasji kształcenia, wytrwałości i cierpliwości, a także sił w codziennej pracy.

Dyrektor Sławomir Drabik przywitał gości  i  skierował słowa do uczniów. Młodzież klas pierwszych wygłosiła słowa  przysięgi, zobowiązująca do godnego reprezentowania szkoły.