Home » Aktualności » Uczniowie na meczu Vive Tauron Kielce

Uczniowie na meczu Vive Tauron Kielce

Łukasz Gnat nauczyciel wychowania fizycznego w naszej szkole pozyskał bilety oraz był organizatorem wyjazdu na mecz piłki ręcznej drużyn Vive Tauron Kielce z SPR Chrobry Głogów do Kielc. O godz. 18:30 rozpoczął się najbardziej oczekiwany punkt wycieczki – mecz. Gorący doping, wesoła atmosfera, oklaski, podskoki, zabawa – tak w skrócie można opisać to, co działo się na trybunach podczas meczu. Fantastyczna obrona bramkarza gospodarzy i wspaniała dyspozycja kieleckich skrzydłowych zaowocowała wygraną 39:23.
W przerwie meczu odbył się konkurs, w którym wziął udział uczeń naszej szkoły Kuba i zdobył nagrodę za celne rzuty piłką do bramki otrzymał upominki od drużyny Vive Tauron Kielce.