Home » Aktualności » Udział w Eliminacjach X Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Gostyninie

12 maja uczniowie Naszej Szkoły: Paweł Kołodziej, Justyna Odzimkowska, Hubert Murza z klasy III Gimnazjum oraz z klasy I Gimnazjum Piotr Zawadzki, Mateusz Mościński, Kacper Petrykowski pod opieką pań: Izabeli Koniarczyk i Małgorzaty Tomczyk wzięli udział w Eliminacjach X Ogólnopolskiego  Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym Szkół Specjalnych i Ośrodków Szkolno- Wychowawczych w Gostyninie. Turniej, w którym uczestniczyło 7 drużyn, odbył się w czterech konkurencjach: test wiedzy oraz test skrzyżowań, tor sprawnościowy, pierwsza pomoc przedmedyczna, miasteczko ruchu drogowego.

Nasi uczniowie byli najlepsi i zdobyli I miejsce gwarantując sobie udział w Ogólnopolskim Turnieju. Dyrektor Szkoły, Grono Pedagogiczne oraz koleżanki i koledzy składają serdeczne gratulacje.