Home » Aktualności » VIII Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej

VIII Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dnia 6 czerwca br. uczniowie klas specjalnych naszego Centrum wzięli udział w corocznych VIII Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Igrzyska odbyły się na boisku przy Liceum Ogólnokształcącym im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu. Hart ducha i wola walki nie pozwoliła naszym uczniom na opuszczenie Igrzysk bez zwycięstwa. Chłopcy w drużynie: Daniel Klusek, Kamil Misiak, Sebastian Petrykowski, Marcin Bredłowski oraz Grzegorz Bredłowskii,  zajęli zaszczytne drugie miejsce w konkurencji przeciągania liny. Natomiast w konkurencji rzut do kosza uczennica Anna Kliszewska zdobyła 3 miejsce nagrodzone medalem. Wszyscy obecni zawodnicy jak i kibice bawili się wspaniale.