Home » Aktualności » WYJAZD NA LODOWISKO

WYJAZD NA LODOWISKO

Dnia 25 lutego 2019 r. chętni uczniowie z naszej szkoły wraz z opiekunami udali się na lodowisko do Skarżyska – Kamiennej. Organizatorami wyjazdu byli nauczyciele: Łukasz Gnat, Marcin Dąbrowa i Agnieszka Sztachera. Celem wycieczki było propagowanie łyżwiarstwa jako formy aktywnego spędzania czasu wolnego, wszechstronny rozwój sprawności fizycznej, nauka i doskonalenie umiejętności jazdy na łyżwach,  oraz oczywiście dobra zabawa. Uczniowie chętnie poddali się łyżwiarskim szaleństwom. Był to dla wielu osób sprawdzian swoich możliwości, mimo że niektórzy mieli po raz pierwszy na nogach łyżwy. Można było zauważyć, że nasza młodzież świetnie radzi sobie z jazdą na łyżwach pod względem techniki i umiejętności.