Home » Aktualności » X Finał Centralny Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

X Finał Centralny Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

W dniach 29 – 31 maja 2017 r. uczniowie klasy III gimnazjum: Piotr Kołodziej, Justyna Odzimkowska i Hubert Murza pod opieką pani Izabeli Koniarczyk wzięli udział w X Finale Centralnego Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla Uczniów Szkół Specjalnych i Ośrodków Szkolno-Wychowawczych na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mikluszowicach. W turnieju wzięło udział 54 uczniów z terenu całej Polski, m.in. z: Szydłowca, Krosna Odrzańskiego, Opola, Kamienia Pomorskiego, Polic, Warszawy, Kalisza, Wrocławia i Twardogóry.

Pierwszy dzień Turnieju zawodnicy rozpoczęli testami z zakresu przepisów ruchu drogowego. W kolejnym dniu zmagań uczniowie rywalizowali na Miasteczku Ruchu Drogowego w Mikluszowicach i torze przeszkód. Na zakończenie odbyła się uroczysta gala podsumowująca w trakcie której wręczono nagrody, złote medale, grawertony.

Nasi uczniowie po raz pierwszy  brali udział w tego typu turnieju. Młodzież dała z siebie wszystko i znalazła się w pierwszej dziesiątce rywalizujących drużyn. Jest to  duże wyróżnienie dla Naszej Szkoły. Gratulujemy osiągniętych wyników.