Home » Aktualności » Zakończenie Roku Szkolnego 2014-2015

Zakończenie Roku Szkolnego 2014-2015

26 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014-2015, szczególnie ważny był ten moment dla uczniów klasy III ZSZ, którzy ukończyli szkołę i wkroczyli w nowy etap swojego życia.

Uroczystość rozpoczęła się po przemówieniu pana dyrektora programem słowno-muzycznym przygotowanym przez uczniów klas II i III, następnie pan dyrektor wręczył nagrody książkowe za bardzo dobre wyniki w nauce i udział w konkursach.

po oficjalnych uroczystościach uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas, aby we własnym gronie dokończyć zakończenie roku szkolnego i otrzymać świadectwa.

tak więc kolejny rok szkolny za nami. Chwilami było ciężko a czasem zabawnie, jednak każdy z uczniów wspomina pozytywnie minione miesiące.

Dyrektor, Grono Pedagogiczne, Pracownicy Administracji i Obsługi życzą wszystkim udanych wakacji, a tym którzy skończyli naukę w CKZiU życzymy sukcesów w dalszej drodze życia.