CKZIU prowadzi nabór na kwalifkacyjny kurs zawodowy dla dorosłych w zawodzie ślusarz ( kwalifikacja M20). Planowany termin rozpoczęcia 01.09.2016 r. Czas trwania- 3 semestry ( forma zaoczna- zajęcia w weekendy). Program obejmuje 220 godzin zajęć teoretycznych przedmiotów zawodowych i 440 godzin zajęć praktycznych. Kurs jest bezpłatny. Słuchaczom zapewnia się możliwość odbycia w ramach zajęć kursu spawania w metodzie MAG lub TIG.
Warunkiem uruchomienia zajęć jest zgromadzenie 20 osób, które złożą wymagane dokumenty.
Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny ( tel. 486171311 ) lub osobisty w sekretariacie placówki.
Lista zakwalifikowanych kandydatów na Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy 2016/1017 w zawodzie ślusarz-spawacz:
- Adamus Dominik
- Baran Artur
- Białas Krzysztof Piotr
- Bilski Mateusz
- Caban Jan
- Garbacz Karol
- Głuch Emil
- Głuch Łukasz
- Góra Marcin
- Jagieło Arkadiusz
- Janicka Kinga
- Kwiatkowski Kamil
- Kwietniewski Patryk
- Łyżwa Dominik
- Łyżwa Marcin
- Łyżwa Paweł
- Minda Dominik
- Nowak Eliasz
- Redestowicz Konrad
- Rogala Arkadiusz
- Rutkiewicz Dawid
- Soból Dawid
- Stachowicz Ireneusz
- Szcześniak Patryk
- Trzeciak Kamil
- Więcław Igor
- Woźniak Marcin
- Zdral Kamil
Zakwalifikowani kandydaci proszeni są o kontakt z sekretariatem CKZIU tel. (48)6171311 w celu pobrania skierowań do lekarza medycyny pracy.
Planowany termin spotkania organizacyjnego – 15 lipca 2016 r. godz. 17.00
Zgłoszenie uczestnictwa w formacie PDF
Harmonogram zajęć na Kursie Kwalifikacyjnym Zawodowym w zawodzie ślusarz 722204 dla kwalifikacji M.20. Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi
Dzień | Godzina | Liczba godzin | Rodzaj zajęć | Grupa | Przedmiot | Wykładowca |
Piątek
7.10.2016 |
16.00-20.00 | 5 godz. | wykład | Technologia napraw elementów maszyn, urządzeń i narzędzi | Robert Dziubek | |
Sobota
8.10.2016 |
8.00-16.00 | 10godz. | praktyka |
I grupa |
Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi | Bolesław Cender |
Niedziela
9.10.2016 |
8.00- 12.10 | 5 godz. | praktyka | Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi | Bolesław Cender | |
|
||||||
Piątek
21.10.2016 |
16.00-20.00 | 5 godz. | wykład | Technologia napraw elementów maszyn, urządzeń i narzędzi | Robert Dziubek | |
Sobota
22.10.2016 |
8.00-16.00 | 10 godz. | praktyka |
II grupa |
Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi | Dariusz Mączyński |
Niedziela
23.10.2016 |
8.00- 12.00 | 5 godz. | praktyka | Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi | Dariusz Mączyński | |
|
||||||
Piątek
28.10.2016 |
16.00-20.00 | 5 godz. | wykład | Podstawy konstrukcji maszyn | Michał Ludew | |
Sobota
29.10.2016 |
8.00-20.00 | 10 godz. | praktyka |
I grupa |
Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi | Bolesław Cender |
Niedziela
30.10.2016 |
8.00-12.00 | 5 godz. | praktyka | Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi | Bolesław Cender | |
|
||||||
Piątek
4.11.2016 |
16.00-20.00 | 5 godz. | wykład | Podstawy konstrukcji maszyn | Michał Ludew | |
Sobota
5.11.2016 |
8.00-16.00 | 10 godz. | praktyka |
II grupa |
Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi | Dariusz Mączyński |
Niedziela
6.11.2016 |
8.00-12.00 | 5 godz. | praktyka | Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi | Dariusz Mączyński | |
|
||||||
Piątek
18.11.2016 |
16.00-20.00 | 5 godz. | wykład | Podstawy technik wytwarzania | Marcin Smolarski | |
Sobota
19.11.2016 |
8.00-16.00 | 10 godz. | praktyka |
I grupa |
Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi | Bolesław Cender |
Niedziela
20.11.2016 |
8.00-12.00 | 5 godz. | praktyka | Konstrukcje maszyn | Michał Ludew | |
|
||||||
Piątek
2.12.2016 |
16.00- 20.00 | 5 godz. | wykład | Technologia napraw elementów maszyn, urządzeń i narzędzi | Michał Ludew | |
Sobota
3.12.2016 |
8.00-16.00 | 10 godz. | praktyka |
II grupa |
Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi | Dariusz Mączyński |
Niedziela
4.12.2016 |
8.00-12.00 | 5 godz. | praktyka | Konstrukcje maszyn | Michał Ludew | |
|
||||||
Piątek
9.12.2016 |
16.00- 20.00 | 5 godz. | wykład | Podstawy technik wytwarzania | Marcin Smolarski | |
Sobota
10.12.2016 |
8.00-16.00 | 10 godz. | praktyka |
I grupa |
Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi | Bolesław Cender |
Niedziela
11.12.2016 |
8.00-12.00 | 5 godz. | praktyka | Konstrukcje maszyn | Michał Ludew | |
|
||||||
Piątek
16.12.2016 |
16.00- 20.00 | 5 godz. | wykład | Technologia napraw elementów maszyn, urządzeń i narzędzi | Robert Dziubek | |
Sobota
17.12.2016 |
8.00-16.00 | 10 godz. | praktyka |
II grupa |
Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi | Dariusz Mączyński |
Niedziela
18.12.2016 |
8.00-12.00 | 5 godz. | praktyka | Konstrukcje maszyn | Michał Ludew |
HARMONOGRAM KWALIFIKACYJNY KURS ZAWODOWY
Piątek
13.01.2017 |
16.00- 20.00 | 5 godz. | wykład | Podstawy konstrukcji maszyn | Michał Ludew | |
Sobota
14.01.2017 |
8.00-16.00 | 10 godz. | praktyka |
I grupa |
Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi | Bolesław Cender |
Niedziela
15.01.2017 |
8.00-12.00 | 5 godz. | praktyka | Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi | Bolesław Cender | |
|
||||||
Piątek
20.01.2017 |
16.00-20.00 | 5 godz. | wykład | Podstawy technik wytwarzania | Marcin Smolarski | |
Sobota
21.01.2017 |
8.00-16.00 | 10.godz. | praktyka |
II grupa |
Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi | Dariusz Mączyński |
Niedziela
22.01.2017 |
8.00-12.00 | 5 godz. | praktyka | Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi | Dariusz Mączyński | |
|
||||||
Piątek
27.01.2017 |
16.00-20.00 | 5 godz. | Wykład | Podstawy konstrukcji maszyn | Michał Ludew | |
Sobota
28.01.2017 |
8.00-16.00 | 10 godz. | praktyka |
I grupa |
Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi | Bolesław Cender |
Niedziela
29.01.2017 |
8.00-12.00 | 5 godz. | praktyka | Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi | Bolesław Cender | |
Piątek
03.02.2017 |
16.00-20.00 | 5 godz. | Wykład | Podstawy technik wytwarzania | Marcin Smolarski | |
Sobota
04.02.2017 |
8.00-16.00 | 10 godz. | praktyka |
II grupa |
Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi | Dariusz Mączyński |
Niedziela
05.02.2017 |
8.00-12.00 | 5 godz. | praktyka | Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi | Dariusz Mączyński | |
|
||||||
Piątek
10.02.2017 |
16.00-20.00 | 5 godz. | Wykład | Podstawy konstrukcji maszyn | Michał Ludew | |
Sobota
11.02.2017 |
8.00-16.00 | 10 godz. | praktyka |
I grupa |
Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi | Bolesław Cender |
Niedziela
12.02.2017 |
8.00-12.00 | 5 godz. | praktyka | Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi | Bolesław Cender | |
|
||||||
Piątek
24.02.2017 |
16.00-20.00 | 5 godz. | Wykład | Podstawy technik wytwarzania | Marcin Smolarski | |
Sobota
25.02.2017 |
8.00-16.00 | 10 godz. | praktyka |
II grupa |
Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi | Dariusz Mączyński |
Niedziela
26.02.2017 |
8.00-12.00 | 5 godz. | praktyka | Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi | Dariusz Mączyński |
Piątek
03.03.2017 |
16.00-20.00 | 5 godz. | Wykład | Podstawy konstrukcji maszyn | Michał Ludew | |
Sobota
04.03.2017 |
8.00-16.00 | 10 godz. | praktyka |
I grupa |
Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi | Bolesław Cender |
Niedziela
05.03.2017 |
8.00-12.00 | 10 godz. | praktyka | Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi | Bolesław Cender | |
|
||||||
Piątek
10.03.2017 |
16.00-20.00 | 5 godz. | Wykład | Podstawy technik wytwarzania | Marcin Smolarski | |
Sobota
11.03.2017 |
8.00-16.00 | 10 godz. | praktyka |
II grupa |
Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi | Dariusz Mączyński |
Niedziela
12.03.2017 |
8.00-12.00 | 10 godz. | praktyka | Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi | Dariusz Mączyński | |
|
||||||
Piątek
17.03.2017 |
16.00-20.00 | 5 godz. | Wykład | Podstawy konstrukcji maszyn | Michał Ludew | |
Sobota
18.03.2017 |
8.00-16.00 | 10 godz. | praktyka | I grupa | Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi | Bolesław Cender |
Niedziela
19.03.2017 |
8.00-12.00 | 10 godz. | praktyka | II grupa | Konstrukcje maszyn | Michał Ludew |
Piątek
24.03.2017 |
16.00-20.00 | 5 godz. | Wykład | Podstawy technik wytwarzania | Marcin Smolarski | ||
Sobota
25.03.2017 |
8.00-12.10
|
5 godz.
|
Praktyka
|
I grupa
|
Konstrukcje maszyn
|
Michał Ludew
|
|
8.00-16.00 | 10 godz. | praktyka | II grupa
|
Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi | Dariusz Mączyński | ||
Niedziela
26.03.2017 |
8.00-16.00 | 10 godz. | praktyka | II grupa | Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi
|
Dariusz Mączyński | |
|
|
||||||
Piątek
31.03.2017 |
16.00-20.00 | 5 godz. | Wykład | Podstawy konstrukcji maszyn | Michał Ludew | ||
Sobota
01.04.2017 |
8.00-12.10
|
5 godz.
|
Praktyka
|
II grupa
|
Konstrukcje maszyn | Michał Ludew
|
|
8.00-16.00 | 10 godz. | praktyka | I grupa | Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi | Bolesław Cender | ||
Niedziela
02.04.2017 |
8.00-16.00 | 10 godz. | praktyka | I grupa | Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi
|
Bolesław Cender | |
|
|||||||
Piątek
07.04.2017 |
16.00-20.00 | 5 godz. | Wykład | Podstawy technik wytwarzania | Marcin Smolarski | ||
Sobota
08.04.2017 |
8.00-12.10 | 5 godz. | praktyka | I grupa | Konstrukcje maszyn
|
Michał Ludew | |
8.00-16.00 | 10 godz. | praktyka | II grupa | Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi
|
Dariusz Mączyński | ||
Niedziela
09.04.2017
|
8.00-16.00 | 10 godz. | praktyka | II grupa | Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi | Dariusz Mączyński | |
Piątek
21.04.2017 |
16.00-20.00 | 5 godz. | Wykład | Technologia napraw elementów maszyn, urządzeń i narzędzi
|
Michał Ludew | ||
Sobota
22.04.2017 |
8.00-12.10 | 5 godz. | praktyka | II grupa
|
Konstrukcje maszyn | Michał Ludew
|
|
8.00-16.00 | 10 godz. | praktyka | I grupa | Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi
|
Bolesław Cender | ||
Niedziela
23.04.2017 |
8.00-16.00 | 10 godz. | praktyka | I grupa | Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi
|
Bolesław Cender | |
|
|
|
|
|
|
|
|
Piątek
28.04.2017 |
16.00-20.00 | 5 godz. | Wykład | Podstawy technik wytwarzania | Marcin Smolarski | ||
Sobota
29.04.2017
|
8.00-12.10
|
5 godz.
|
Praktyka
|
I grupa
|
Konstrukcje maszyn | Michał Ludew
|
|
8.00-16.00 | 10 godz. | Praktyka | II grupa | Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi | Dariusz Mączyński | ||
Niedziela
30.04.2017 |
8.00-16.00 | 10 godz. | Praktyka | II grupa | Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi | Dariusz Mączyński | |
Piątek
05.05.2017 |
16.00-20.00 | 5 godz. | Wykład | Technologia napraw elementów maszyn, urządzeń i narzędzi
|
Michał Ludew | ||
Sobota
06.05.2017
|
8.00-12.10
8.00-16.00 |
5 godz.
10 godz. |
Praktyka
Praktyka |
II grupa
I grupa |
Konstrukcje maszyn
Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi
|
Michał Ludew
Bolesław Cender
|
|
Niedziela
07.05.2017 |
8.00-16.00 | 10 godz. | Praktyka | I grupa | Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi | Bolesław Cender
|
|
Piątek
12.05.2017 |
16.00-20.00 | 5 godz. | Wykład | Technologia napraw elementów maszyn, urządzeń i narzędzi
|
Michał Ludew | |||
Sobota
13.05.2017 |
8.00-12.10 | 5 godz. | Praktyka | I grupa | Konstrukcje maszyn
|
Michał Ludew | ||
8.00-16.00 | 10 godz. | Praktyka | II grupa | Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi
|
Dariusz Mączyński | |||
Niedziela
14.05.2017 |
8.00-16.00 | 10 godz. | Praktyka | II grupa | Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi | Dariusz Mączyński | ||
Piątek
19.05.2017 |
16.00-20.00 | 5 godz. | Wykład | Podstawy technik wytwarzania | Marcin Smolarski | |||
Sobota
20.05.2017 |
8.00-12.10 | 5 godz. | praktyka | II grupa
|
Konstrukcje maszyn
|
Michał Ludew
|
||
8.00-16.00 | 10 godz. | Praktyka | I grupa | Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi | Bolesław Cender | |||
Niedziela
21.05.2017 |
8.00-16.00 | 10 godz. | Praktyka | I grupa | Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi | Bolesław Cender | ||
Piątek
09.06.2017 |
16.00-20.00 | 5 godz. | Wykład | Język obcy w branży mechanicznej | Dorota Giszko-Stawecka | |
Sobota
10.06.2017 |
8.00-16.00 | 10 godz.
|
Praktyka
|
II grupa |
Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi | Dariusz Mączyński |
Niedziela
11.06.2017 |
8.00-16.00 | 10 godz. | praktyka | Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi | Dariusz Mączyński | |
|
||||||
Piątek
16.06..2017 |
16.00-20.00 | 5 godz. | Wykład | Język obcy w branży mechanicznej | Dorota Giszko-Stawecka | |
Sobota
17.06.2017 |
8.00-12.10
|
5 godz.
. |
Praktyka
|
II grupa | Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi | Dariusz Mączyński |
Niedziela
18.06.2017 |
8.00-12.10 | 10 godz. | praktyka |
I grupa |
Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi | Bolesław Cender |
|
||||||
Piątek
23.06.2017 |
16.00-20.00 | 5 godz. | wykład | Działalność gospodarcza w branży mechanicznej | Izabela Koniarczyk | |
Sobota
24.06.2017 |
8.00-12.00
|
5 godz.
|
Wykład
|
|
Działalność gospodarcza w branży mechanicznej | Izabela Koniarczyk |
Niedziela
25.06.2017 |
8.00-12.10 | 5 godz. | wykład | Technologia napraw elementów maszyn, urządzeń i narzędzi | Robert Dziubek |
Harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2016/2017 naboru na kwalifikacyjny kurs zawodowy
Lp. | Rodzaj czynności | Termin w postępowaniu rekrutacyjnym | Termin w postępowaniu uzupełniającym |
1 | Złożenie podania o podjęcie nauki na kwalifikacyjnym kursie zawodowym | 5 maja – 28 czerwca2016 r. | 14 – 18 lipca2016 r. |
2 | Weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie na kurs. | do 1 lipca 2016 r. | do 21 lipca 2016 r. |
3 | Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych | 4 lipca 2016 r. | 9 sierpnia 2016 r. |
4 | Potwierdzenie przez kandydata woli przyjęciaorazdostrczenie zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwskazań zdrowotnych do podjęcia praktycznej nauki zawodu. | do 12 lipca 2016 r. | do 17 sierpnia 2016 r |
Odwołanie od wyników rekrutacji można składać do dyrektora szkoły w terminie 7 dni od dnia podania do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych.