Home » Aktualności » 105 Rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości

105 Rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości

11 listopada przypada 105. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości. W  Naszej Szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości związane z ustanowionym w 1937 roku Narodowym Świętem Niepodległości. Akademia była przygotowana przez panie:
Izabelę Koniarczyk, Agnieszkę Sasal i Annę Adamczyk
Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia flagi, odśpiewania hymnu narodowego i pasowania uczniów, którzy zostali przyjęci do grona naszej społeczności. Udział w akademii wzięli uczniowie naszej szkoły, nauczyciele i pracownicy szkoły.
Uczestnicząc corocznie  w obchodach Święta Niepodległości dajemy wyraz pamięci o tych wszystkich, dzięki którym żyjemy dzisiaj w wolnej Polsce.
Po akademii uczniowie mieli przygotowany poczęstunek przygotowany przez uczniów na zajęciach praktycznych pod kierunkiem pani Agnieszki Sasal,