Home » Aktualności » Anna Surdy Słyk

Anna Surdy Słyk

Z najgłębszym smutkiem dowiedzieliśmy się o odejściu naszej Koleżanki, Pani Anny Surdy Słyk.

Pani Ania znakomicie wypełniała swoją misję – ucząc kolejne pokolenia dzieci i młodzieży w Naszej Szkole.

Kochana Aniu! Odeszłaś tak jak żyłaś, w wirze pracy i obowiązków, dając z siebie wszystko. Twoja postawa dokładnie odzwierciedlała wartości Naszej Szkoły, jakimi są uczciwość, zaangażowanie
i motywacja do działania!

Żegnamy dziś Naszą wspaniałą Koleżankę Anię, która wśród Grona Pedagogicznego była bardzo cenionym nauczycielem, a dla uczniów pozostawała prawdziwym przyjacielem i autorytetem.
Praca, którą wykonywała, daleko wybiegała poza nałożone obowiązki, była Jej prawdziwą pasją!

Aniu dziękujemy Ci za to, że byłaś z Nami i dla Nas. Na zawsze pozostaniesz w Naszej pamięci jako wspaniały człowiek i wybitny specjalista! Spoczywaj w pokoju!

Składamy wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie
Naszej Drogiej Koleżanki Ani!