Home » Aktualności » Praktyki zagraniczne szansą na rozwój kompetencji zawodowych

Praktyki zagraniczne szansą na rozwój kompetencji zawodowych

Zakończenie projektu

9 lutego w siedzibie placówki Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Szydłowcu odbyło się podsumowanie projektu „Praktyki zagraniczne szansą na rozwój kompetencji zawodowych” realizowany przy współpracy CKZiU, ZS im. KOP oraz  Krajowego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w  ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+.

Pan dyrektor CKZiU Sławomir Drabik przywitał przybyłych gości w osobach:  Pani Joanny Strzeleckiej Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia,  Kultury i Sportu, Pani Iwony Stanik Kierownik Krajowego Wspierania Przedsiębiorczości, Pani Marii Michajłow Dyrektor ZS im. KOP , Pani Anny Gwarek Wicedyrektor ZS im. KOP , Pan Piotra Bińkiewicza Koordynator Projektu  oraz    Rodziców i uczniów, którzy uczestniczyli w projekcie.

Głównym celem projektu było zdobycie doświadczenia warsztatowego, nabycie umiejętności praktycznych za granicą gdzie uczestnicy mogli również doskonalić język angielski  a także zadbać o rozwój osobisty, rozwijać przedsiębiorczość, poznać kulturę pracy w Wielkiej Brytanii, co pozwoli  zwiększyć ich mobilność zarówno na krajowym, jak i europejskim rynku pracy.

Uczestnikom projektu rozdano Europasy potwierdzające uczestnictwo w projekcie oraz Certyfikaty potwierdzające ukończenie kursu z języka angielskiego.

Zakończenie projektu odbyło się w miłej i przyjaznej atmosferze, dziękujemy za miłą współpracę i zapraszamy do kolejnej edycji projektu.

prezentacja Erasmus część I (pdf)

prezentacja Erasmus część II (pdf)