Home » Aktualności » Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

13 października w Naszej Szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
W obchodach tego wyjątkowego dnia wzięli udział zaproszeni goście: Pan Starosta Włodzimierz Górlicki, Pani Wice Starosta Anita Gołosz oraz Pani Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia, Kultury i Sportu Marzena Janowska, których powitał dyrektor szkoły Sławomir Drabik. Kolejny punktem było wręczenie nagród Panu Dyrektorowi oraz wyróżnionym nauczycielom.

Następnie uczniowie szkoły uświetniły uroczystość występem artystycznym. Scenariusz opracowany na tę okazję wzbogacony był występami wokalnymi uczniów przeplecione skeczami na przemian wzruszały i rozbawiały publiczność.

Dziękujemy za trud podejmowanej na co dzień pięknej pracy w roli Nauczyciela.
Życzę, aby aktywna i twórcza postawa znajdowała uznanie w oczach uczniów i ich rodziców oraz była źródłem osobistej satysfakcji.”.

Osoby odpowiedzialne: Izabela Koniarczyk, Agnieszka Sasal, Anna Adamczyk, Krystyna Majewska.