Home » Aktualności » DZIEŃ PAPIESKI

DZIEŃ PAPIESKI

15 października obchodziliśmy XXIII Dzień Papieski pod hasłem „Cywilizacja życia”
 Z tej okazji 17 października w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia, która była okazją do przypomnienia i uczczenia pamięci o świętym Janie Pawle II.
Niesamowitą lekcję religii o życiu  Wielkiego Polaka, który dał świadectwo niezwykłej siły ducha, miłości do Matki Bożej, miłości do człowieka, Ojczyzny, oraz to, że był uosobieniem dobra, prawdy i mądrości –   to wszystko zaserwowali uczniowie i uczennice  klasy VI PSPS, I i II PBS i klasy I, II i III PP, wprowadzając publiczność w atmosferę zadumy i refleksji.
Śpiewem ukochanej przez papieża „Barki” zakończyła się  akademia przygotowana przez panie:
Annę Wiśniewską, Ewelinę Szcześniak, Wiolettę Mączkę, Kamilę Ostrowską i odpowiedzialną za dekorację Teresę Mrozowską.